Tüm Yazılar

Siz Yazin Biz Yayinlayalim

www.fikiratlasi.com olarak sizlerden gelecek, makaleleri sitemizde yayınlamak istiyoruz.

Yazılar İslam dini genel çerçevesinin içine sığabilecek herhangi bir konu üzerine olabilir. Güncel bir meseleyi inceleyebileceği gibi, geçmiş olaylara veya diğer akademik konulara odaklanabilir. Fakat gündelik iç siyasi polemik konularına girmemelidir.

Lütfen en az 350 kelimeden oluşan makalelerinizi en altta belirttiğimiz adreslerden birine gönderebilirsiniz. Kelime sayısı için üst limit yoktur. Yazılarınızı içinde dipnotları bulunan Microsoft Word dosyası halinde iletebilirsiniz. Yazılarınız editör kontrolünden geçtikten sonra, uygun görülmesi durumunda sitemizde isminizle birlikte yayınlanacaktır. Makalenin sonunda yayınlanmak üzere tam adınızla birlikte üniversitenizi ve bölümünüzü yazmayı unutmayınız.

Herhangi bir sayı sınırlamamız yoktur. Genel şartları sağladığı müddetçe bütün yazılarınız yayınlanacaktır. Ayrıca makaleleriniz Türkçe veya İngilizce dillerinde olabilir.

Makale teklifi gönderen herkes, yazılarından ötürü ikinci veya üçüncü taraflarla ilgili herhangi bir telif hakkı sorunu doğması halinde sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemizde yayınlanan makaleler, yazılı ve görsel çeşitli başka mecralarda da yayınlanabilir. Yazarlar bu şekilde makalelerin kullanım iznini, fikiratlasi.com ‘un izin vereceği üçüncü kişilere vermeyi otomatik olarak kabul etmiş olurlar.

Şu ana kadar yayınlanmış makalelerden bazı örnekler görmek için tıklayınız.

İletişim Adresleri:

Not: Yazınızın altına ad soyad ve eğitim durumunu belirtirseniz memnun oluruz.

admin

Soru ve görüşleiriniz için İrtibat: fikiratlasi1@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.